Dárkové poukazy

Tip na dárek: zážitkový večer s degustací 10 vín snoubených s delikátním pětichodovým menu, nebo NOVĚ degustaci 7 vín snoubených se 7 tapas. Přichystali jsme pro Vás také dárkový certifikát online.

Přihlaste dotyčného jeho jménem na degustaci zde. Stáhněte si dárkový certifikát zde, vyplňte jej ručně nebo na počítači (v Adobe Acrobat Reader; když najedete myší na pole k vyplnění, objeví se nápověda), vytiskněte, vložte do obálky a věnujte jako dárek.

Máme pro Vás připravené také dárkové poukazy na zážitkovou degustaci pro 1 nebo 2 osoby (k dostání ve všech našich vinotékách). Dotyčný si pak může sám vybrat zážitkovou degustaci. Při přihlášení uplatní dárkový poukaz. 

A vstupenky na degustace jaro 2019 (k dostání pouze v naší vinotéce na ul. Nádražní 45 v Ostravě-centru (2 min. od ul. Stodolní)).

Vybírat můžete z degustací vín z vinařství z Itálie či Španělska, které povedou přímo majitelé či zástupci vinařství (s překladem do českého jazyka). Nebo ochutnejte také moravská BIO vína a další skvělé kousky z malých vinařství z Moravy. Více zde...